aktualnosci

 

W kwietniu br. minęło 23 lata od powstania firmy MTM Digital. Zapraszamy Państwa do świętowania tych urodzin razem z nami. Dla nowych i dotychczasowych klientów przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych promocji.

PROMOCJE dla nowych klientów - wersja pełna:

  • Program Edbud Kosztorys pełna wersja - cena 1000 zł + VAT
  • Program Edbud Kosztorys pełna wersja z aktualną bazą cen materiałów, sprzętu i stawek - cena 1138 zł + VAT
  • Program Edbud Kosztorys pełna wersja z aktualną bazą cen materiałów, sprzętu i stawek oraz konwerterem obmiarów i kosztorysów z plików PDF - cena 1600 zł + VAT

 

Informujemy że od 03.04.2017 zakończyliśmy wspieranie programu do kosztorysowania EDBUD Kosztorys - wersje starsze niż 3.26.9 (II kwartał 2015 r.). Chcesz mieć zapewnioną pomoc techniczną? Zaktualizuj program kosztorysowy! 

Z końcem marca br. ukazała się nowa wersja komputerowego programu kosztorysowego Edbud Kosztorys 3.28.2! Nowa wersja programu do kosztorysowania została rozbudowana o możliwość eksportu kosztorysów do formatu XML, obsługiwany przez program kosztorysowy Zuzia. W zestawieniu składników RMS dla robocizny umożliwiliśmy podawanie ceny roboczogodziny /dla ceny robocizny podawanej jako stawki/. Okna założeń do katalogów norm oraz eksportu do formatu HTML otrzymały możliwość zmiany rozmiarów. 
Do bazy normatywnej został dodany nowy katalog norm KNR 1836 Roboty elektromontażowe silnoprądowe. Montaż wnętrzowych urządzeń rozdzielczych.
Zapraszamy do aktualizacji programu - warto mieć aktualną wersję programu kosztorysującego i aktywny dostęp do pomocy technicznej.


 


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.