aktualnosci

W sprzedaży dostępne są ceny materiałów i sprzętu oraz stawki do kosztorysów i wycen Bistyp, e-bistyp i Sekocenbud za 3 kwartał 2017 r. Cenniki dostępne są jako książki, płyty CD lub on-line. Ceny te służą do sporządzania kosztorysów, wycen i kalkulacji robót budowlanych, instalacyjnych i elektrycznych oraz tworzenia kosztorysów i wycen metodą uproszczoną. Cenniki wczytywane są do większości programów kosztorysujących. Serdecznie zachęcamy do zamawiania aktualnych baz cenowych.

 

sierpień 2017

Wakacyjna promocja !

 

Program do kosztorysowania Edbud Kosztorys w wakcyjnej promocyjnej cenie!
Do 31.08 br. nasze programy kosztorysowe można kupić po niższych cenach. Oferta dotyczy zarówno samego programu kosztorysującego, jak i pakietu z bazą cenową lub programem PDF Kosztorys - konwerterem kosztorysów i obmiarów z plików pdf. Promocją objęte zostały także wersje programów kosztorysujących dla użytkowników innych programów do kosztorysowania.
Sprawdź promocje! Pobierz bezpłatne demo!


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.