kosztorys chmura

Strona główna Firma Linki Kosztorysowanie w chmurze

Największa baza cen w budownictwie e-bistyp 

 

Internetowy cennik e-bistyp to alternatywa dla cenników wydawanych na płytach CD.


e-bistyp Complex zawiera ceny materiałów i sprzętu, maszyn i urządzeń oraz ceny jednostkowe robót i obiektów do sporządzania różnego rodzaju kosztorysów i wycen. W zależności od potrzeb można zakupić dostęp do bazy kwartalny lub roczny oraz wbrać dostęp do pełnej bazy e-bistyp Complex lub tylko do jej wybranych cenników.

 

e-bistyp prócz bieżących cen zawiera archiwum cen od 2004 roku i obszerną bazę wiedzy: bogaty zbiór aktów prawnych, orzeczeń, komentarzy, pytań i odpowiedzi, wzorów dokumentów związanych z budownictwem. Dane te zostały wyodrębnione z takich publikacji jak LEX i ABC Budownictwo.


Dzięki wersji on line możliwy jest dostęp do bazy w każdym miejscu i czasie. Nawet czasowy brak dostępu do internetu nie jest przeszkodą do korzystania z produktu - możliwy jest eksport danych cenowych na dysk komputera i zaimportowanie ich do dowolnego programu kosztorysowego.


Po więcej informacji zapraszamy do naszego sklepu internetowego http://www.programy.waw.pl

 

www.programy.waw.pl


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.