aktualnosci

maj 2017

GData Internet Security 2PC + 2 Android

Polecamy program GData Internet Security w promocyjnej cenie 115 zł + VAT. Program można zainstalować na dwóch komputerach z systemem Windows oraz dodatkowo na dwóch urządzeniach z systemem Android. Program jest na 1 rok + 8 miesięcy gratis, czyli w sumie na 20 miesięcy.
G Data INTERNET SECURITY to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. G Data czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. Zapewnia najlepszą ochronę przed wirusami i trojanami oraz chroni Cię przed atakami hakerów wykorzystując potężną zaporę sieciową.

maj 2017

Cenniki do kosztorysowania 2 kwartał 2017 r.

W sprzedaży dostępne są ceny materiałów i sprzętu oraz stawki do kosztorysów i wycen Bistyp i Sekocenbud za 2 kwartał 2017 r. Cenniki dostępne są jako książki, płyty CD lub on-line. Ceny te służą do sporządzania kosztorysów, wycen i kalkulacji robót budowlanych, instalacyjnych i elektrycznych oraz tworzenia kosztorysów i wycen metodą uproszczoną. Cenniki wczytywane są do większości programów kosztorysujących. Serdecznie zachęcamy do zamawiania aktualnych baz cenowych.

 

kwiecień 2017

Pomoc techniczna - zmiany!

Informujemy że od 03.04.2017 zakończyliśmy wspieranie programu do kosztorysowania EDBUD Kosztorys - wersje starsze niż 3.26.9 (II kwartał 2015 r.). Chcesz mieć zapewnioną pomoc techniczną? Zaktualizuj program kosztorysowy! 

kwiecień 2017

Edbud Kosztorys 3.28.2 - nowa wersja programu kosztorysowego

Z końcem marca br. ukazała się nowa wersja komputerowego programu kosztorysowego Edbud Kosztorys 3.28.2! Nowa wersja programu do kosztorysowania została rozbudowana o możliwość eksportu kosztorysów do formatu XML, obsługiwany przez program kosztorysowy Zuzia. W zestawieniu składników RMS dla robocizny umożliwiliśmy podawanie ceny roboczogodziny /dla ceny robocizny podawanej jako stawki/. Okna założeń do katalogów norm oraz eksportu do formatu HTML otrzymały możliwość zmiany rozmiarów. 
Do bazy normatywnej został dodany nowy katalog norm KNR 1836 Roboty elektromontażowe silnoprądowe. Montaż wnętrzowych urządzeń rozdzielczych.
Zapraszamy do aktualizacji programu - warto mieć aktualną wersję programu kosztorysującego i aktywny dostęp do pomocy technicznej.


 

marzec 2017

Przegląd 17 - nowa wersja programu do przeglądów i kontroli budynków

Ukazała się nowa wersja programu Przegląd profesjonalne kontrole obiektów budowlanych wraz z nową wersją Planu Robót Budowlanych.

W nowej - 17 wersji programu PRZEGLĄD - zostały uaktualnione wszystkie przepisy dotyczące kontroli obiektów budowlanych, jakie znajdują się na stałe w programie. Uzupełniliśmy program o nowe orzeczenia sądów dotyczące kontroli technicznych, a także wprowadziliśmy ostatnie Komunikaty i Interpretacje Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

luty 2016

Internetowy cennik e-bistyp - alternatywa dla cenników wydawanych na płytach CD

e-bistyp to największa baza cen w budownictwie!
Baza cenowa e-bistyp Complex zawiera ceny materiałów i sprzętu, maszyn i urządzeń oraz ceny jednostkowe robót i obiektów do sporządzania różnego rodzaju kosztorysów i wycen. W zależności od potrzeb można zakupić dostęp do bazy kwartalny lub roczny oraz wbrać dostęp do pełnej bazy e-bistyp Complex lub tylko do jej wybranych cenników.
e-bistyp oprócz bieżących cen zawiera archiwum cen od 2004 roku i obszerną bazę wiedzy: bogaty zbiór aktów prawnych, orzeczeń, komentarzy, pytań i odpowiedzi, wzorów dokumentów związanych z budownictwem. Dane te zostały wyodrębnione z takich publikacji jak LEX i ABC Budownictwo.

listopad 2015

Sieci komputerowe i systemy alarmowe

Potrzebujesz profesjonalnej sieci komputerowej w biurze lub domu? Chcesz zainstalować system alarmowy, założyć monitoring? Zadzwoń! Projektujemy, układamy i modernizujemy sieci teleinformatyczne, instalujemy systemy alarmowe na terenie Warszawy i woj. mazowieckiego. Świadczymy też usługi pomiarów okablowania strukturalnego.

kwiecień 2016

PDF KOSZTORYS – doskonałe narzędzie do konwersji przedmiarów PDF

Konwerter przedmiarów i kosztorysów z plików PDF do programu EDBUD Kosztorys lub innego dowolnego programu (format XML) czy pliku XLS. PDF Kosztorys likwiduje uciążliwą pracę związaną z przepisaniem treści przedmiaru lub kosztorysu zapisanego w PDF, z powodzeniem przekazuje dane do dowolnego systemu kosztorysowego lub Excela. Dotyczy to przypadków gdy przedmiary są publikowane w postaci PDF, co jest powszechną praktyką w zamówieniach publicznych. Ręczne przepisanie danych zabiera dużo czasu - z PDF Kosztorys dane konwertują się błyskawicznie.

marzec 2017

Kup EDBUD WB, nie przepłacaj za zbędne katalogi norm!

Potrzebujesz programu do kosztorysowania robót tylko z określonej branży? Nie przepłacaj za zbędne katalogi! Kup wersję branżową programu kosztorysującego EDBUD WB i zapłać mniej niż za pełną wersję. W wersji branżowej programu kosztorysowego Użytkownik sam wybiera 20 potrzebnych mu katalogów normatywnych. Pełna baza katalogowa liczy około 300 pozycji i jest stale uzupełniana: knr, knnr, ksnr, tzknbk, pkz, knp, knz ... . W każdej chwili można dokupić dodatkowo dowolną ilość katalogów lub uzupełnić program do pełnej wersji. 


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.