aktualnosci

Przegląd to program komputerowy wspomagający przeglądy techniczne obiektów budowlanych i budynków. To prosty w obsłudze program pozwalający stworzyć i zgromadzić kompletną dokumentację dotyczącą przeglądów oraz zachować obowiązujące terminy przeglądów. Do programu dołączony jest program Plan Robót Remontowych, który umożliwia tworzenie planów robót remontowych automatycznie, w oparciu o protokoły wykonane w programie Przegląd. Program Przegląd zawiera gotowe do wykorzystania dokumenty, instrukcje i protokoły.

W sprzedaży pojawiła się kolejna wersja programu kosztorysującego Edbud 3.27.3! W nowej wersji programu do kosztorysowania dodaliśmy nowe możliwości funkcjonalne, a baza normatywna została wzbogacona o dodatkowy katalog KNP cz. 0100 Transport wewnętrzny, roboty ziemne ręczne, ogrodzenia. 

Informujemy że z początkiem października 2016 zakończyliśmy wspieranie programu do kosztorysowania EDBUD Kosztorys - wersje starsze niż 3.26.6 (III kwartał 2014 r.). Chcesz mieć zapewnioną pomoc techniczną- zaktualizuj program! 


Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.